فیلم های راه یافته به بخش رقابتی نخستین جشنواره استانی فیلم کوتاه صاحب معرفی شد.

فیلم های راه یافته به بخش رقابتی نخستین جشنواره استانی فیلم کوتاه صاحب معرفی شد/ رقابت 32 فیلم در بخش های مختلف جشنواره
32 فیلم کوتاه در بخش های مستند، داستانی و پویا نمایی به بخش اصلی و رقابتی نخستین جشنواره استانی فیلم کوتاه صاحب که از 19 تا 21 شهریور در شهرصاحب برگزار می گردد راه پیدا کردند.
به گزارش دبیرخانه نخستین جشنواره استانی فیلم کوتاه صاحب و براساس انتخاب هیئت داوران متشکل از ابراهیم سعیدی، سالم صلواتی، کاوه مظاهری از بین 100 اثر شرکت کننده در جشنواره 32 اثر داستانی، مستند ، پویا نمایی و فیلم اولی به بخش نهایی و رقابتی جشنواره راه پیدا کردند.
دربخش پویا نمایی از بین 9 اثر 5 اثر: “بالانس ” و ” پژواک” به کارگردانی برزان رستمی از سنندج ” خولانه وه ” به کارگردانی هژیر اسعدی از سنندج، “گور” به کارگردانی جاوید روح فدا از سقز و “هام هام ” به کارگردانی آذر منصوری از سنندج به بخش نهایی راه پیدا کرده اند.
در بخش مستند 6 اثر : “زلزله بدون ریشتر” به کارگردانی فرید نیکخواه از مریوان “زندگی در آرشیو” به کارگردانی برهان احمدی از سنندج . “سامورایها در کردستان” به کارگردانی مشترک سرکوت نیکدل و مصعب عباسی از مریوان . “سه روک” به کارگردانی ژیوار فرج زاده از صاحب “کاک ایرج” به کارگردانی جمشید فرجوند فردا از بیجار و “بی بی خانم” به کارگردانی جمال زندی از سنندج به بخش رقابتی و نهایی جشنواره راه پیدا کردند.
در بخش داستانی 12 اثر کوتاه با عناوین:” انتهای جاده ” به کارگردانی سوران رحیمی از مریوان ، “آماس” به کارگردانی کیوان سروری از سنندج، “اگزیت ” به کارگردانی مقداد حسن نژاد از سقز، “بابردوو ” به کارگردانی سیاوش ساعدپناه از سنندج، “پاهای کثیف” به کارگردانی آذر منصوری از سنندج، “پاییز را تنها درخت می‌فهمد ” به کارگردانی امید نیکرو از سقز ، “جابجا ” به کارگردانی مبین قادری از سنندج، “چیدن ” به کارگردانی شاهو احمدی ازسنندج، “دستور” به کارگردانی فرشید عبدی از سنندج، “شامپانزه” به کارگردانی مشترک ایوب گلکار و فریدون محمد زاده از سقز ، ” گم در وهم ” به کارگردانی نوید بنیاد پور از سنندج و ” چاوی نان ” به کارگردانی خالد فرج زاده از صاحب.
در بخش فیلم اولی ها 9 اثر: ” 3و33″ به کارگردانی آزاد صادقی از سنندج . ” برخورد” به کارگردانی محمد حفیظی از سنندج . “جای پا” به کارگردانی حامد بهرامی از مریوان ، “سیروان” به کارگردانی اکبر نصرتی از سنندج . “شاهد” به کارگردانی گلستان منصوری از سنندج ، “فاین کات” به کرارگدانی یاسمین جلیلی از قروه . “هوش اظافه” به کارگردانی شکوه مرادی از سنندج، ” فصل سرد” به کارگردانی شاهین کریمی از سنندج و “تار و پود” به کارگردانی گشین میر احمدی از سنندج به بخش نهایی راه پیدا کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *